Konstrukce

Výkresová dokumentace se na základě zadání vytváří pomocí špičkového programu Solidworks ® Pemium.2012

Modely a design prototypů jsou vytvářeny nástroji 3D parametrického modeláře, tyto virtuální modely prototypů jsou pomocí analýzy kinematických vlastností mechanismů a pevnostních výpočtů pomocí MKP otestovány a opraveny  dříve, než dojde k vytvoření a uvolnění výrobní výkresové dokumentace do výroby. Tím je zajištěna funkce výrobků hned po vyrobení.

Zásadní výhodou naší firmy je provázanost konstrukce a vlastní výroby. Díky konstrukci a výrobě pod jednou střechou máme výhodu v rychlosti realizace výrobku. To nám také umožnuje velice rychle reagovat při servisu, díly můžeme vyrobit takřka okamžitě.

S konstrukcí, technologickými postupy a výrobou máme zkušenosti již 21 roků, tyto  komplexní znalosti a zkušenosti jsou velmi cenné při konstrukci, vývoji a výrobě výrobků.

Součástí výrobků dodaných zákazníkům jsou přehledné manuály určené k provozu. Pro příklad zde volně ke stažení návod k montáži mostového jeřábu -Most ručního kladkostroje NAVOD eng.pdf (1,5 MB) (Výrobek na něž se vztahuje tento návod naleznete v PRODUKTY).

Při konstruování výrobku klademe hlavně důraz na: bezpečnost, jednoduchost, kvalitu, spolehlivost, opravitelnost, ergonomii, a na celkové finanční náklady.

Na výrobky  dostáváme 2roky záruku.

 

 

 

 Na obrázku je 3D digitální model stroje - vytvořený pomocí programu Solidworks.

V SOUČASNOSTI NAŠE FIRMA ZVLÁDNE ZKONSTRUOVAT A VYROBIT DVA PROJEKTY TOHOTO ROZSAHU ROČNĚ, PŘÍPADNĚ VÍCE MENŠÍCH STROJŮ.