Kdo jsme?

Malá, strojírenská dílna zabývající se vývojem a výrobou plně funkčních prototypů strojů, přístrojů, přípravků včetně jejich montáže a servisu.

Naši zkušení pracovníci jsou schopni zpracovat váš návrh po finální řešení, ať se jedná o svařovanou konstrukci nebo komplikovaný mechanický celek.

Disponujeme taktéž širokým spektrem znalostí a velmi speciálních pracovních postupů například umíme zhotovit odlitky z materiálu Pb o hmotnosti až 3000kg z jednoho kusu bez deformací a trhlin. Tímto výrobním postupem je možné vyrábět ozařovače a velká stínění z jediného kusu velmi rychle a levně bez nutnosti obrábění. Tradiční metody tuto výrobu prodražují a výrazně zvyšují hmotnost

Jak pracujeme?

Dle potřeb zákazníka vyhotovíme výkresovou dokumentaci, realizujeme výrobu a montáž zadaného produktu.                                                      Doplníme manuály k obsluze a v certifikované zkušebně zajistíme schválení k provozu.

Kusová výroba se  stává stále více nedostupnější z důvodu nedostatku kvalifikovaných a zkušených pracovníků v tomto oboru.  Naše šance je v ještě větší produktivitě a rychlosti dodávek, proto neustále investujeme do technologického vybavení firmy, tak aby jsme mohli plnit přání svých zákazníků.                             

Naší předností je flexibilita, zkušenost v oboru a přizpůsobení se požadavkům našich zákazníků

 

Historie firmy

Naše firma působí na trhu už od roku 1991 a má bohaté zkušenosti ve zpracování strojírenských celků. Jedná se zejména o svařované konstrukce, frézované a soustružené díly.

V minulosti i současnosti plně působí ve strojírenství a spolupracuje s dalšími strojírenskými firmami. Jejich přehled a nejvýznamější výrobky najdete na webových stránkách v sekci reference.

 

Naši zákazníci

Snažíme se vždy vycházet vstříc našim zákazníkům z  firem, které si nemohou dovolit svoji prototypovou dílnu. Naši zákazníci většinou požadují výrobu speciálních strojů, přípravkůna něž nemají vlastní kapacity, či stroje pro jejich výrobu.

Jsme schopni uspokojit poptávky po kooperacích menších výrobních sérií, které jsou pro firmy výrobně nerentabilní v jejich vlastní režii.